krbový koš

 
 

Krbový koš s nářadím s dřevěnou úchytkou

kos40A_naradi_prirodni

Nabízíme kvalitní krbový koš s nářadím,

jehož součástí je i krbové nářadí, které je uchycené na na boku koše. Krbové koše s nářadím jsou masivní a těžké, vyrobené z kovových částí. Připevněné krbové nářadí nabízíme ve třech základních barvách: přírodní (žlutá), třešeň (oranžová) a ořech (tmavě hnědá). Nářadí obsahuje smetáček, lopatku, háček a pohrabáč.Každý kus se vždy může trochu lišit hloubkou, výškou a tvarem – prostě každý kus je originál, který lahodí oku a zároveň je praktickým pomocníkem!

Zakoupíte na eshopu Krbové nářadí a koše

Předčtěte si více »

Krbové sety – nářadí s košem

set_kov_40b

Nabízíme kvalitní krbové sety – kombinaci krbového nářadí a koše na polena za zvýhodněné ceny. Krbové sety jsou masivní a těžké, vyrobené z kovových částí. Každý kus se vždy může trochu lišit hloubkou, výškou a tvarem – prostě každý kus je originál, který lahodí oku a zároveň je praktickým pomocníkem!

Předčtěte si více »

Krbové koše

kos40vysoky

Nabízíme kvalitní krbové koše ve třech základních šířkách 30, 40 a 50 cm (maximální délka uloženého polena). Krbové koše jsou masivní, vyrobené z kovových částí. Každý kus se vždy může trochu lišit hloubkou, výškou a tvarem -je prostě originálem. Koše jsou vhodné pro uskladnění dřeva, nikoliv na transport dřeva!

Předčtěte si více »