krbová souprava

 
 

Závěsné krbové nářadí s dřevěnou úchytkou

naradi-zavesne-prirodni

Nabízíme kvalitní závěsné krbové nářadí

ve třech základních barvách: přírodní (žlutá), třešeň (oranžová) a ořech (tmavě hnědá). Krbová nářadí je čtyřdílné a obsahuje smetáček, lopatku, háček, pohrabáč a závěs. Nářadí je masivní, ukované z kovových částí. Každý kus se vždy může trochu lišit šířkou závěsu (54-56 cm) a tvarem.

Zakoupíte na eshopu Krbové nářadí a koše

Předčtěte si více »

Krbové nářadí celokovové

naradi-kov

Nabízíme kvalitní čtyřdílné krbové soupravy v celokovovém provedení. Krbová souprava obsahuje smetáček, lopatku, háček, pohrabáč a stojánek. Nářadí je masivní, ukované z kovových částí. Každý kus se vždy může trochu lišit výškou (45-55 cm) a tvarem.

Předčtěte si více »

Krbové sety – nářadí s košem

set_kov_40b

Nabízíme kvalitní krbové sety – kombinaci krbového nářadí a koše na polena za zvýhodněné ceny. Krbové sety jsou masivní a těžké, vyrobené z kovových částí. Každý kus se vždy může trochu lišit hloubkou, výškou a tvarem – prostě každý kus je originál, který lahodí oku a zároveň je praktickým pomocníkem!

Předčtěte si více »

Krbové nářadí s dřevěnou úchytkou

kd_tresen_mat

Nabízíme kvalitní čtyřdílné krbové soupravy ve třech základních barvách: přírodní (žlutá), třešeň (oranžová) a ořech (tmavě hnědá). Krbová souprava obsahuje smetáček, lopatku, háček, pohrabáč a stojánek. Nářadí je masivní, ukované z kovových částí. Každý kus se vždy může trochu lišit výškou (45-55 cm) a tvarem.

Předčtěte si více »