Krbové vložky

Logo - oheňNabízíme kompletní sortiment krbových vložek následujících výrobců. Některé krbové vložky máme v našem obchodě k dispozici k okamžitému odběru, ostatní typy pro vás rádi objednáme! Nabízíme také dopravu a instalaci!


Logo - BeF Český výrobce kvalitních krbových vložek firma BeF Home nabízí velmi širokou škálu krbových vložek v tradičním i velmi moderním designu. Vyberete si mezi litinovými nebo ocelovými krbovými vložkami, mezi vložkami teplovodními nebo teplovzdušnými, mezi vložkami se speciální akumulační vyzdívkou Carcon nebo tradičním šamotem. Výrobce BeF nabízí široký výběr vložek s výsuvnými dvířky, s oboustranným prosklením či se zadním přikládáním! V roce 2014 přišla firma s unikátní řadou Flat, která nabízí opravdu jedinečnou a moderní filozofii ve spalování (nejvíce energie předá vložka přes velká prosklená dvířka) – je určena pro nízkoenergetické stavby.


logo-romotopČeský výrobce špičkových ocelových krbových a kamnových vložek Romotop nabízí v řadách Angle, Design a Dynamic výběr z více než 40 typů krbových vložek včetně krbových vložek s teplovodním výměníkem a teplovzdušných vložek s integrovanými ventilátory. V nejnovější řadě krbových vložek Angle přišla firma s unikátním systémem vedení spalin Double Spin, čímž docílila vysoké účinnosti spalování, navíc torzně vyztužila rám a inovovala uchycení skla.


16. 4. 2016