Krbová kamna

Logo - oheňNabízíme kompletní sortiment krbových kamen následujících výrobců. Některá kamna máme v našem obchodě k dispozici k okamžitému odběru, ostatní typy pro vás rádi objednáme! Nabízíme také dopravu a instalaci kamen!


logo_heinČeský výrobce kvalitních kachlových krbových kamen Hein nabízí exkluzivní kachlová kamna s ocelovými topeništi vystlanými šamotem značky Romotop. A to vše za velmi příjemné ceny. Vybrat si můžete z více jak 25 typů kachlových kamen v široké škále barevných glazur (cca 100, některé jsou příplatkové). Kachlová kamna Hein lze objednat i ve verzi s teplovodním výměníkem!


Logo - JotulKvalitní a mnohými léty prověřený norský výrobce Jøtul nabízí mnoho typů litinových krbových kamen pro spalování dřeva nebo hnědého uhlí v nejvyšší možné kvalitě materiálů a nadčasovém originálním designu. Některé typy kamen mají unikátní spalovací systém CB (clean burn), který zajišťuje ekologické spalování dřevní masy a dlouhé dohořívání paliva! Kamna se vyrábějí v lakovaném povrchu či v barevném smaltovaném provedení.


Logo - La Nordica Extraflame Italský výrobce La Nordica Extraflame nabízí širokou škálu kvalitních krbových kamen a krbových sporáků, v kombinaci materiálů litina, smalt a kachloví. Unikátní systém třízónového spalování zajišťuje ekologické spalování a dlouhé odhořívání paliva! V sortimentu naleznete i kamna na pelety.


Logo - Olymberyl Horse FlameLitinová kamna Olymberyl a Horse Flame jsou výsledkem úzké spolupráce britské společnosti Hi-Flame a výrobního podniku Henan Hi-Flame Metal z Číny. Sortiment tvoří více než 20 typů litinových krbových kamen, téměř unikátem jsou litinová kamna s vestavěným ocelovým teplovodním výměníkem!


logo-romotopKvalitní český výrobce dvouplášťových teplovzdušných i teplovodních krbových kamen Romotop nabízí výběr z více než 60 typů krbových kamen ve 30 barevných variantách keramiky, dále v provedení kámen či pískovec a ve 3 barevných variantách ocelového korpusu!


Logo - WamslerMaďarský výrobce krbových kamen a sporáku Wamsler nabízí široký výběr typů cenově dostupných užitkových kamen, které jsou vhodné na rekreační objekty, do dílenských prostorů, i do vašeho obytného prostoru. Většina typů umí spalovat nejen dřevo, ale také hnědouhelné brikety či hnědé uhlí.


16. 4. 2016